Imam dva pitanja, nadam se da ćete mi uspjeti odgovoriti. Da li je djevojci/ženi dozvoljeno bušiti uho više puta, hrskavicu i resicu (ne baš ovoliko kao na slici, ali nisam mogla naći drugu), i da li je dozvoljeno probušiti ovaj dio uha lijevo na slici? Pošto sam nedavno čitala jedan hadis Poslanika Muhammeda a.s. u kojem se prenosi kako je jedne prilike sjedio s prijateljima, i rekao kako žena treba da nosi što više nakita, i naušnica.